1. Dostawa

 

5.1.   Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polski i odbywa sie pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

5.2.   Dostawa zamówionych Towarów odbywa firmą kurierską DPD, lub Inpost.

5.3.   Koszty dostawy.

DPD Polska Sp. z o.o.

Po wpłacie na konto wynoszą 15.99 zł brutto

Za pobraniem 19.68 brutto.

Ponad gabaryt cena ustalana indywidualnie

Wysyłka powyżej 299 zł brutto wysyłamy gratis

Klient otrzymuje potwierdzenie kosztów dostawy w mailu potwierdzającym przyjęcie Zamówienia do realizacji.

Z chwilą przygotowania towaru do wysyłki Klient otrzymuje mail zatytułowany: "Potwierdzenie zamówienia"

5.4.   Wraz z dostawą Klient otrzymuje dowód sprzedaży w postaci faktury.

5.5.   W przypadku braku możliwości pozostawienia przesyłki, kurier zostawia awizo z informacją o miejscu odbioru paczki przez Klienta.

5.6.   Termin realizacji zamówienia powinien wynosić od 1 do 5 dni roboczych i jest zależny między innymi od:
a) wybranego przez Klienta sposobu płatności – w przypadku wyboru opcji „przedpłaty” realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu na rachunku bankowym Sprzedającego wpłaty za Towar oraz za dostawę;
b) dostępności Towaru;
Termin wskazany w zdaniu pierwszym niniejszego ustępu może zostać przekroczony z przyczyn związanych z możliwymi trudnościami w realizacji zamówienia.

5.7.   Koszt wysyłki Towaru ponosi Klient i jest on wyszczególniony jako osobna pozycja na fakturze.

5.8.   Przedpłata na konto (przedpłata, szybkie płatności Przelewy24) 15,99 zł brutto

 

5.9.   Za pobraniem (płatność przy odbiorze) 19,68 zł brutto

 

5.10. Wszystkie wysyłki produktów nie spełniających powyższych parametrów (OWU firmy spedycyjnej obsługującej przesyłki) będą wyceniane indywidualnie, a o kosztach Klient zostanie poinformowany w dniu złożenia zamówienia.

5.11.Sprzedający zastrzega sobie prawo do naliczania opłaty za podlegające zwrotowi palety, kontenery lub klatki, które zostały zniszczone lub które nie zostały zwrócone przez Kupującego.

5.12.Adres dostawy powinien być wskazany w zamówieniu Kupującego, a wszelkie zmiany adresu dostawy powinny być pisemnie zgłoszone Sprzedającemu przed realizacją zamówienia. Dostawę towarów na adres wskazany w zamówieniu przez Kupującego traktuje się jako dostawę zgodną z postanowieniami Umowy.

5.13.Produkty są dostarczone pod wskazany adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy przewozowej DPD Polska. Przewidywany czas dostawy  Towaru przez przewoźnika to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Termin ten może ulegać zmianom w związku z okolicznościami leżącymi po stronie przewoźnika, na które Sprzedający nie ma wpływu.

5.14.Klient, odbierając przesyłkę z zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania należy, w obecności kuriera, sporządzić protokół szkody, który wraz z ewentualną reklamacją powinien zostać niezwłocznie przesłany do Sprzedającego.

5.15.Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 30 dni roboczych, po tym terminie Klient jest uprawniony do anulowania zamówienia, poprzez przesłanie do Sprzedającego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej.

5.16.Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania aż do wyczerpania zapasów.

5.17.Magant Magdalena Antoniak z siedzibą w Raszynie (05-090) przy ulicy Pruszkowskiej 24a, NIP:534-24-14-670 i Odbiorca ustalają, że za datę dostawy towaru do Odbiorcy w rozumieniu przepisów VAT uznaje się dzień wydania tego towaru przez Dostawcę przewoźnikowi.

5.18

Część produktów jest odkupowane od firmy GOLD START SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Pakowanie paczek odbywa się w firmie GOLD START SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Nadrzeczna 5F/A12 05-552 Wólka Kosowska. Listy są przekazywane poprzez platformę sklepową do wysyłki paczek.

Śledź nas na Facebooku